Arama :

 
 
Günün Haberleri Firma Rehberi Ana Sayfam Yap Sitene Ekle İletişim Künye

18 Haziran 2018 Pazartesi 19:33    

 

 
 
 
Bu yıl ki Altın Portakal'ın en iyileri belli oldu...

 Reklam
Altın Portakalın en iyileri belli oldu
15 Ekim 2011 Cumartesi 09:05
Bu yıl ki Altın Portakal'ın en iyileri belli oldu...
 

Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Antalya Kültür Sanat Vakfı işbirliğiyle düzenlenen 48. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde ödül kazananlar belli oldu.

FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ!..

Yarışmada bu yıl ödül kazananlar şöyle:

Ulusal Uzun Metraj

En İyi Film: Güzel Günler Göreceğiz (Hasan Tolga Pulat)

En İyi İlk Film: Zenne (Caner Alper-Mehmet Binay)

En İyi Yönetmen: Çiğdem Vitrinel (Geriye Kalan)

En İyi Senaryo: Emre Kavuk (Güzel Günler Göreceğiz)

En İyi Görüntü Yönetmeni: Kenan Korkmaz (Lüks Otel) - Norayr Casper (Zenne)

En İyi Müzik: Frank Schreiber, Hemin Derya (Yürüyüş)

En İyi Kadın Oyuncu: Devin Özgür Çınar (Geriye Kalan)

En İyi Erkek Oyuncu: Erdal Beşikcioğlu (Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm)

En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu: Tilbe Saran (Zenne) - Nesrin Cavadzade (Güzel Günler Göreceğiz)

En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu: Erkan Avcı (Zenne)

En İyi Kurgu: Kalendar Hasan (Güzel Günler Göreceğiz)

En İyi Sanat Yönetmeni: Giyasettin Şehir (Yürüyüş)

Behlül Dal Jüri Özel Ödülü: ''En İyi Film'' Lüks Otel, ''En İyi Müzik'' Ömer Erciyes (Lüks Otel), ''Çocuk Oyuncular'' Okan Koç (Öngörüye Ağıt), Yusuf Berkan Demirbağ (Can), Abdullah Ado ve Nujiyan Kilgi (Yürüyüş)

Dr. Avni Tolunay Jüri Özel Ödülü: Canavarlar Sofrası (Ramin Matin)

Kadınlar Jürisi Özel Ödülü: Nar (Ümit Ünal)

Antalya Kent Konseyi Seyirci Ödülü: Can (Raşit Çelikezer)

Uluslararası Uzun Metraj:

En İyi Film Ödülü: ''On the Edge - Sınırda'' (Leila Kilani)

Uluslararası Uzun Metraj Jüri Özel Ödülü: Welcome to Germany - Almanya (Yasemin Samdereli)

Gençlik Jurisi Ödülü: ''Goodbye - Güle Güle'' (Mohammad Rasoulof)

Belgesel Ödülleri:

En İyi Belgesel Film Ödülü: Bedensiz Ruhlar (Sabite Kaya)

En İyi İlk Belgesel Film Ödülü: Oğlunuz Erdal (Tunç Erenkuş) - Geçmiş Mazi Olmadı (Mehmet Özgür Candan)

Jüri Özel Ödülü: Arabeks (Gökhan Bulut ve Cem Kaya)

Jüri Özel Ödülü: Kadim (Okan Avcı)

Kısa Film Ödülleri

En İyi Kısa Film Ödülü: Dua (Tuna Balkan)

Jüri Özel Ödülü: Kırmızı Alarm (Emre Akay)

Jüri Özel Ödülü: İnfantil Amnezi (Can Mengilibörü)

SİYAD Ödülleri:

En İyi Ulusal Uzun Metraj: Zenne (Caner Alper , Mehmet Binay)

En İyi Uluslararası Uzun Metraj: Goodbye - Güle Güle (Mohammad Rasoulof)

Halkın Portakalı

Rengim - Rengim Grubu




Etiketler : Altın, Portakalın, en, iyileri, belli, oldu,



Not: Sitemizdeki haberler belediyelerin kendi haberleridir sitemizin hiçbir sorumluluğu yoktur.

Bu Haber Toplam 1535 Defa Okunmuştur

Yorum Ekle Arkadaşına Gönder Yazdır Yukarı
 
  Yazarlarımız

Osman ÖZSOY
Kılıçdaroğlu'na neden Kemal adı verildi?

Yavuz SUBAŞI
GERİ DÖNÜŞÜM;GERİ KAZANIM… Kullandığımız çeşitl

Senai DEMİRCİ
Patlamaya utanan bomba...

Abdurrahman Dilipak
SP’de ortalık toz duman. Tartışmaları

Nurullah Aydın
TÜRK MİlLETİ’NİN YİĞİTLERİ VE HAİNLERİ

   Diğer Yazarlar

ÇOK OKUNANLAR

 
   

 Kullanıcı
 Parola
  Yeni Üye Şifremi Unuttum
 

Sponsor Bağlantılar Sponsor Bağlantı Sponsor Bağlantı Sponsor Bağlantı Sponsor Bağlantı
İlkelerimiz | Yasal Uyarı

 :: Ana Sayfa :: Editöre Gönder :: Günün Haberleri :: İletişim

 

Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
© 2008-2018 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Merkezi: +90 0212 667 66 66  |  Faks: +90 0212 667 66 66  |  Destek: info@belediyebulteni.com
Sayfa Üretimi: 0.2328  | Teknik Destek: info@belediyebulteni.com
Online: 4 Bugün: 493 Toplam: 1,628,536
Haberler artık Outlook'ta