GELECEK PARTİLİ ŞAHİN,'KANAL İSTANBUL HALKA SORULMALIDIR'

KISA MESAJLA GELEN TEHDİTLERE DİKKAT

ARDA HAN ÇILGINLIĞI

ALBAYRAKOĞLU,TAM BAĞIMSIZ MEDYA'YI SAVUNUYORUZ

BEYKOZ, GAZETECİLERİ UNUTMADI

BİZANS'IN GİZEMLİ SIRLARI

KADIN CİNAYETLERİNE ERKEKLER NE DİYOR? VİDEO HABER

ÜNLÜ İŞ ADAMINDAN DEV YATIRIM

SPOR'DA 2020 YILININ EN'LERİ

ÖZKAN, TUZLA'DA ÇOCUK PARKLARI YETERSİZ

KİTAP OKUMA ALIŞKANLIĞI DEĞİŞİYOR

İHRACATÇILARA ALTIN TAVSİYELERGAZİOSMANPAŞA SİPAHİLER CADDESİ İLGİ BEKLİYOR.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun Bakan olana kadar ikamet ettiği hala seçim bölgesi de olan Gaziosmanpaşa Sipahiler Caddesi bakımsızlık, parklanma ve temizlik noktasında ilgi bekliyor.

Gaziosmanpaşa Meydanından Küçükköy İstikametine gitmek isteyen araçların özellikle Şafak Hastanesinden sonra kaçış yolu olarak kullandığı Sipahiler Caddesinde özellikle mesai saati çıkışındaki yoğunluk sebebiyle minik hatta yok denecek kadar küçük kaldırımlardan yürüyemeyen, sokaktan yürümek zorunda kalan mahalle sakinleri isyan etti.
Mahalleli caddede çift taraflı parklanma yapılması sebebiyle caddeden tek yön giden araçlara çarpmamak için kendilerini zorluyorlar.

Sokakta ikamet eden vatandaşlar parke taşı yapılan yolun çok fazla kullanılması ve ağır tonajlı araçların geçmesi sebebiyle yolun köstebek yuvasına döndüğünü, kaldırımlarda yürümenin imkânsız olduğunu, çift taraflı parklanmanın trafiğe sebebiyet verdiğini, gürültünün gece gündüz hiç bitmediğini ve cadde girişinde, ara sokaklarda bulunan Suriyeli vatandaşların büfe ve bakkal gibi dükkânlarının koku ve güvenlik açısından sıkıntı olduğunu dillendiriyor.