ALBAYRAKOĞLU,TAM BAĞIMSIZ MEDYA'YI SAVUNUYORUZ

BEYKOZ, GAZETECİLERİ UNUTMADI

BİZANS'IN GİZEMLİ SIRLARI

KADIN CİNAYETLERİNE ERKEKLER NE DİYOR? VİDEO HABER

ÜNLÜ İŞ ADAMINDAN DEV YATIRIM

SPOR'DA 2020 YILININ EN'LERİ

ÖZKAN, TUZLA'DA ÇOCUK PARKLARI YETERSİZ

KİTAP OKUMA ALIŞKANLIĞI DEĞİŞİYOR

İHRACATÇILARA ALTIN TAVSİYELER

FETİH RUHU ONLİNE OLARAK YENİDEN YAŞATILACAK

ENGİN NURŞANİ HAYATINI KAYBETTİ!

TOSFED'TEN BÜYÜK VEFAHAVALANDIRMA SİSTEMLERİNDE 50 YILLIK TECRÜBE

Yarım asırdan beri havalandırma ve iklimlendirme alanında yaptığı projelerle sektörün önde gelen firmaları arasından yer alan Göztes Mekanik firması başarı halkasına her geçen gün bir yenisini daha ekliyor.


TECRÜBE VE TEKNOLOJİ BÜTÜNLEŞTİ
Kurulduğu 1972 yılından beri aldıkları her projede müşterilerine güven ve sorunsuz teslimat anlayışını sunan firma, tecrübelerini teknolojik gelişmelerle harmanlamasıyla rakiplerinden bir adım öne çıkıyor.

‘FARKIMIZ NİTELİK VE NİCELİĞİMİZDİR’
Aldıkları her projede önceliklerinin müşteri memnuniyeti olduğunu ifade eden Göztes Mekanik Yönetim Kurulu başkanı Orhan Gözci, “Yaklaşık 48 yıllık tecrübemiz ile birlikte  profesyonel ekibimizle iklimlendirme, ısıtma, soğutma, havalandırma ve komple mekanik tesisat alanlarında iddialıyız.’’ diye konuştu.

‘ÇEVRE DOSTU OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ’
Göztes Mekanik olarak üstlenmiş oldukları misyonun farkında olduklarını belirten Gözci, “Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde hedefimiz en yüksek kalitede hizmet vermektir. Bu doğrultuda insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere karşı sorumluluklarımızı yerine getirmekten kaçınmayacağız. Gelişen Türkiye’yle beraber hedeflerimize doğru emin adımlar atarak büyümeye devam edeceğiz”. şeklinde konuştu.