GELECEK PARTİLİ ŞAHİN,'KANAL İSTANBUL HALKA SORULMALIDIR'

KISA MESAJLA GELEN TEHDİTLERE DİKKAT

ARDA HAN ÇILGINLIĞI

ALBAYRAKOĞLU,TAM BAĞIMSIZ MEDYA'YI SAVUNUYORUZ

BEYKOZ, GAZETECİLERİ UNUTMADI

BİZANS'IN GİZEMLİ SIRLARI

KADIN CİNAYETLERİNE ERKEKLER NE DİYOR? VİDEO HABER

ÜNLÜ İŞ ADAMINDAN DEV YATIRIM

SPOR'DA 2020 YILININ EN'LERİ

ÖZKAN, TUZLA'DA ÇOCUK PARKLARI YETERSİZ

KİTAP OKUMA ALIŞKANLIĞI DEĞİŞİYOR

İHRACATÇILARA ALTIN TAVSİYELERAnahtar Kelimeler: "KIZILAY " GÖREVE HAZIR

"KIZILAY ŞUBE AFET TİMİ" GÖREVE HAZIR

İlçe halkına birçok alanda gönüllü ordusu ile hizmet eden Türkkızılay Sultangazi Şubesi tarafından İlçede oluşabilecek olası bir afette hiç vakit kaybetmeden olaylara müdahale edecek Şube Afet Timi oluşturdu.


14 KİŞİLİK TİM GÖREVE HAZIR
14 kişilik Şube Afet Timi olası bir afette,  vatandaşların beslenme, barınma,  haberleşme, lojistik gibi İhtiyaçlarını karşılamak için gerekli tüm tedbirleri alarak önceden hazır hale getirecek. Oluşabilecek sorunların çözümünü  için tedbirlerin alınması ve hazırlanması Afet Timinin öncelikli hedefi olacak.
GÖREV VE SORUMLULUK ALANLARI BELİRLENDİ
Şube Timi’nin yapacakları çalışmalarla ilgili ilk planlama toplantısı İvat Turhan İlkokulunda gerçekleştirildi. Şube Müdürü Kubilay Öztürk’ün katıldığı organizasyonda Öztürk, tarafından Afet Timi’nde görevlendirilen gönüllülere sorumluluk alanları tanıtılarak bilgilendirildi.
NEREDE İHTİYAÇ VARSA, ORADA OLACAKLAR!
Şube Başkanı Mesut Görgülü, Bilgilendirme sunumu akabinde yaptığı konuşmada; ”Şube Afet Timi’nde görevlendirilen gönüllülerimizi süreç içinde eğitimlerle destekleyerek, Türkiye geneli yapılacak olan çalışmalara da katkı sunmaya hazırlıyoruz” diyerek  “İlçemizde ise olası bir Afet zamanlarında da vatandaşlarımıza en hızlı şekilde ulaşıp gerekli koordinasyonu sağlayacak olan Şube Afet Timi gönüllülerini oluşturduğumuz için mutluyuz” dedi
“MEDENİYETİMİZİN YÜKLEDİĞİ MİSYONUN FARKINDAYIZ”
Şube Başkanı Mesut Görgülü toplantı sonunda: “ Vatandaşlarımızın zor zamanlarında gönüllülerimizin severek ve isteyerek yardıma koşması medeniyetimizin bizlere yüklemiş olduğu insani vasfımızı gösteriyor. Yüz yıllardır milletimizin zor zamanlarında en önde koşan Kızılay gönüllülerimiz sayesinde milletimize ve insanlığa hizmet etmeye devam edeceğiz.” dedi. 
“SULTANGAZİ ÇOK BÜYÜK BİR AİLE”
Başkan Mesut Görgülü Sultangazi ilçemizde yaşayan tüm insanlar bizim ailemiz. Bizler ailemiz için hep birlikte güzel işler yapmaya devam edeceğiz.  Toplantıya katılan ve Sultangazi Kızılay Şubesine destek olan herkese teşekkür ediyorum. Diyerek toplantıyı neticelendirdi. Toplantı Sonunda Şube Afet Timi Fotoğraf çekerek biz hazırız, her koşulda milletimize hizmet için çalışmalarımızı sürdüreceğiz mesajı verdiler.