GELECEK PARTİLİ ŞAHİN,'KANAL İSTANBUL HALKA SORULMALIDIR'

KISA MESAJLA GELEN TEHDİTLERE DİKKAT

ARDA HAN ÇILGINLIĞI

ALBAYRAKOĞLU,TAM BAĞIMSIZ MEDYA'YI SAVUNUYORUZ

BEYKOZ, GAZETECİLERİ UNUTMADI

BİZANS'IN GİZEMLİ SIRLARI

KADIN CİNAYETLERİNE ERKEKLER NE DİYOR? VİDEO HABER

ÜNLÜ İŞ ADAMINDAN DEV YATIRIM

SPOR'DA 2020 YILININ EN'LERİ

ÖZKAN, TUZLA'DA ÇOCUK PARKLARI YETERSİZ

KİTAP OKUMA ALIŞKANLIĞI DEĞİŞİYOR

İHRACATÇILARA ALTIN TAVSİYELERAnahtar Kelimeler: ÖZKAN TUZLA' ÇOCUK PARKLARI YETERSİZ

ÖZKAN, TUZLA'DA ÇOCUK PARKLARI YETERSİZ

Gelecek Partisi Tuzla İlçe Başkanı Gökhan Özkan, Tuzla Aydınlı Mahallesi Konaşlı bölgesinde sadece bir tane çocuk parkı olduğunu, belediyenin bu bölge ile daha fazla ilgilenmesi gerektiğini söyledi.

Tuzla’nın Aydınlı Mahallesi’nde yer alan Konaşlı’da çocukların sadece bir tane oyun parkına sahip olması ve bu parkın da bakımsızlıktan kullanılamaz hale gelmesi, Gelecek Partisi Tuzla İlçe Başkanlığı’nı harekete geçirdi.

Gelecek Partisi Tuzla İlçe Başkanı Gökhan Özkan, “Ben de burada doğup büyüdüm. Sadece bir tane parkımız var. Bu park da çok atıl ve yetersiz. Yetkililerden özellikle bu parkın fonksiyonel alanının genişletilmesini ve Konaşlı bölgesindeki park sayısının artırılmasını istiyoruz. Çöp kutuları yerlerinde değil, oyun alanı parkeleri eksilmiş. Plastik ekipmanlar dökülüyor. Belediyemizden gerekenin yapılmasını istiyoruz” dedi.

“TUZLA HALKI MUHALEFET İLE TANIŞTI”

Okulların yüz yüze eğitime ara verdiği bu dönemde mahalledeki çocuk parkı sorununu dile getirmek istediklerini belirten Başkan Gökhan Özkan, “Yüz ölçümü ve nüfus olarak Tuzla’nın arka plana atılamayacak Konaşlı Mahallesi’nde yalnızca bir çocuk parkının olması, bu parkın da hem güvensiz hem de yetersiz olması, Tuzla Belediyesi’nin dikkatini ivedilik ile bu yöne çekmek istememize neden oldu” dedi.

Gerçekleştirdikleri esnaf ve mahalle ziyaretleri ile Tuzla halkının etkin bir muhalefet ile tanıştığını söyleyen Özkan, “Tuzla’nın sorunlarını en yüksek perdeden kamuoyuna taşıyacağız. Tuzlamız, Gelecek Partisi belediyeciliği ile tanışacak. Tuzla halkının refahını, yaşam standardını yükselmesini kendine şiar edinmiş bir belediyecilik görecekler” diye konuştu.