GELECEK PARTİLİ ŞAHİN,'KANAL İSTANBUL HALKA SORULMALIDIR'

KISA MESAJLA GELEN TEHDİTLERE DİKKAT

ARDA HAN ÇILGINLIĞI

ALBAYRAKOĞLU,TAM BAĞIMSIZ MEDYA'YI SAVUNUYORUZ

BEYKOZ, GAZETECİLERİ UNUTMADI

BİZANS'IN GİZEMLİ SIRLARI

KADIN CİNAYETLERİNE ERKEKLER NE DİYOR? VİDEO HABER

ÜNLÜ İŞ ADAMINDAN DEV YATIRIM

SPOR'DA 2020 YILININ EN'LERİ

ÖZKAN, TUZLA'DA ÇOCUK PARKLARI YETERSİZ

KİTAP OKUMA ALIŞKANLIĞI DEĞİŞİYOR

İHRACATÇILARA ALTIN TAVSİYELERAnahtar Kelimeler: YUSUF POLAT SİYASETE HIZLI BAŞLADI

YUSUF POLAT, SİYASETE ÇOK HIZLI BAŞLADI

TDP İstanbul İl Başkanı Yusuf  Polat, partisinin Esenyurt ilçe Başkanlığı'na ziyarette bulundu. Ziyarette tüm katılımcıların sorunlarıyla yakından ilgilenen Polat'a Esenyurt halkı da büyük ilgi gösterdi.

Göreve gelir gelmez  kolları sıvayarak siyasi çalışmalarına başlayan Türkiye Değişim Partisi İstanbul İl Başkanı Yusuf  Polat, Çok kısa zamanda İstanbul'da yaptığı farklı çalışmalarla adından partisinin adından sıkça söz edilmesini sağlamayı başardı. Sosyal ve dayanışma alanlarında uyguladığı projelerle gündeme gelen İl Başkanı Yusuf Polat TDP Lideri Mustafa Sarıgül'in gözde il başkanları arasında  yerini aldı.

Bir yandan pandemi döneminde İstanbul'un her noktasında halka ücretsiz maske dağıtımı yaptıran Başkan Polat ve ekibi diğer yandan da İstanbul'da yağan kar yoğun kar yağışında yolda mahsur kalan vatandaşlara sıcak çorba ikramında bulunarak yürekleri ısıtarak gönüllere girmeyi başardı.
Her alanda partisinin varlığını sürdüren Başkan Yusuf Polat, öte yandan ilçe başkanlıklarını tek tek ziyaret ederek bir ayndan ekip kurmaya diğer yandan da partisini kongreye hazırlayamaya çalışıyor. 
Bu bağlamda İstanbul'un en büyük ilçesi olan Esenyurt'ta bir takım ziyaretler gerçeleştiren Polat, Partisinin Esenyurt ilçe başkanlığını da ziyaret etti. İlçe Başkanı Emrah Çavaz'dan yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgi alan Yusuf Polat katılımcılarla yakından ilgilendi. Polat'ın  ilçe teşkilatı gezisine TDP İstanbul il yönetim kurulu üyeleri Rıfat Karakoç ve Cem Özkaya partililerde iştirak etti.
.