Trafik takipçileri protestolu eylem

Önceki gün Mersin Şoförler ve otomobilciler Odası önünde toplanan Mersin Trafik takipçileri Başkan Veysel Sarıdan destek istediler.

Daha sonra Başkan Veysel Sarı’nın makam odasında toplanan  trafik takipçilerinin bu toplantısına  Adanalı trafik takipçileri de katıldı.

 Trafik takipçileri bundan sonra protestolu eylemleri için bir yol haritası belirleyeceklerini, gerekirse diğer illerle birlikte diyaloga geçip Ankara’ya gideceklerini belirtince Başkan Veysel Sarı’da trafik takipçilerinin mağduriyetlerinin farkında olduğunu ve çözüm için Ankara ile görüşmelerinin sürdüğünü gerekirse kendileriyle birlikte Ankara’ya giderek sorunlarına çözüm aramada destek olacağını belirtti.

Bu sektörün kapanması ile bu işten ekmek yiyen yaklaşık 4- 5 bin kişi zor durumda bırakılmıştır. Bu rakam Ülke genelinde 350-400 bin olduğuna da dikkat çeken trafik takipçileri Başbakan Recep Tayip Erdoğan ile İçişleri Bakanı Beşir Atalay’a da mağduriyetlerini ifade eden birer mektup gönderme kararı aldılar

Belediye Haberleri :: Belediye, Belediye İş İlanları, İhaleler, İhale, Haber, Haberler sitesinden 17.02.2019 tarihinde yazdırılmıştır.