Eskihisar'da ilahi sesleri

Eskihisar'da kültür günleri başladı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin Kültür Sanat günleri Eskihisar Kalesi’nde düzenlenecek olan programlarla devam ediyor. Bu kapsamda 6 Ağustos Cumartesi akşamı ünlü şair ve televizyon programcısı Serdar Tuncer Şiir Dinletisi programıyla sevenlerine en güzel şiirlerini okuyacak. Program saat 22.00’da başlayacak.

İLAHİLER VE EZGİLER ESKİHİSAR’DA BULUŞACAK

Öte yandan 10 Ağustos Çarşamba günü saat 22.00’da şiir ve naatlarıyla Dursun Ali Erzincanlı, gönüllere hitap edecek. 12 ağustos Cuma günü saat 22.00’da Cengiz Özkan Türk Halk Müziği’nin en güzel ezgilerini seslendirecek. 17 Ağustos Cuma günü yine aynı saatte Amir Ateş ve İlahi Grubu ilahiler okuyacak ve Marmara Depremi’nde hayatlarını kaybedenler için dualar edecek. Son olarak Boşnak sanatçı Zeyd Şoto, Türkçe, İngilizce, Boşnakça ve Arapça seslendireceği ilahilerle barış ve kardeşlik mesajları verecek.

OTOBÜSLER HAREKET EDECEK

Gebzelileri Eskihisar Kalesi’ne götürmek üzere etkinlik günleri saat 21.30’da Gebze İstasyon Mahallesi Otobüs Durakları Önü, Beylikbağı Sarı Camii Önü, Beylikbağı Ankara Caddesi Girişi, Gebze Kent Merkezi Cumhuriyet Meydanı ve Gebze Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi Önü’nden araçlar hareket edecek.

Belediye Haberleri :: Belediye, Belediye İş İlanları, İhaleler, İhale, Haber, Haberler sitesinden 21.04.2019 tarihinde yazdırılmıştır.