Arama :

 
 
Günün Haberleri Firma Rehberi Ana Sayfam Yap Sitene Ekle İletişim Künye

21 Mayıs 2019 Salı 22:39    

 

 
 
 
Gaziantep Genç Girişimciler Eğitim ve Kültür Derneği Bünyesinde verilecek olan eğitimlerle herkes iş ve meslek sahi

 Reklam
Herkese iş herkese meslek
28 Temmuz 2010 Çarşamba 16:29
Gaziantep Genç Girişimciler Eğitim ve Kültür Derneği Bünyesinde verilecek olan eğitimlerle herkes iş ve meslek sahibi olacaktır.
 

Derneğimiz, Hibe ve kredi veren bütün kurumlara proje hazırlama eğitimi vererek işsizlere yeni bir iş ve istihdam kapısı açmaktadır. Hibe fonlarından faydalanarak ülkemize bölgemize ve şehrimize yeni projeler kazandırılması amaçlanmaktadır. Bir çok Danışmanlık firmaları uçuk fiyatlarla proje yazmaktadır. Eğitimlerimize katılan arkadaşlarımız kimseye ihtiyaç duymadan kendi projelerini başarılı şekilde yazarak hibe ve kredi fonlarından faydalanabilirler.

 "Proje yazmada tekelleşen bazı kurumlar Gaziantep’te Proje yazma ve proje organizasyonlarından yüksek miktarda kar elde etmektedirler. Hibe fonlarında önderlik etmesi gereken kurumlar kendi bünyesinde proje hazırlayarak tekelleşmenin temellerini atmakla meşgul olurken birçok oda ve STK'ların bu fonlardan haberi olmamaktadır. "

Gaziantep AB fonlarından faydalanan Şehirlerarasında 9. sırada bulunurken en büyük AB fonu alan şehrimiz Konya’dır. Konya gibi birçok şehirde odalar ve STK'lar ortak çalışmalar yaparken Gaziantep'te kurumlar arası bilgilendirmeler bile çok zayıf kalmaktadır.

2007-2010 yılları arasında Türkiye`ye 2 milyar avroyu aşan bir fon büyüklüğünün sağlanması beklenmektedir. Dağıtılan hibelerden pay alma yarışında, 16,3 milyon avro ile Konya ili birinci sırayı alırken, Van 16,2 milyon avro ile ikinci sırada yer alıyor. Konya`nın birinci sıraya yerleşmesinde, ``Bölgesel Kalkınma Hibe Programı`` kapsamındaki 13 ile yönelik yaklaşık 90 milyon avro tutarındaki hibenin 15,5 milyon avroluk kısmını alması etkili olmuştur

KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAK İSTEYENLER

GAGEK Türk iyede ilk kez En kapsamlı proje yazma eğitimlerine başlıyor. İşsiz yâda ek iş yapmak isteyenlere Kamu, Özel sektör, STK'lar ve bireysel olarak katılımların olacağı bu eğitim programı ile AB fonlarından daha fazla proje yazma ve bir çok kişi kendi işinin patronu olma imkânı sağlayacaktır. Uzman eğitmenimiz ile 10’ ar kişilik sınıflarda 5 gün 20 saat olmak üzere 2-6 Ağustos tarihleri arasında AVRUPA BİRLİĞİ, SODES, İŞKUR, TUBİTAK, TEDGEM, GAP KALKINMA, KOSGEB, Çevre ve Orman Bakanlığı gibi uzun vadeli kredi ve geri ödemesiz Hibe veren Kurumlara proje hazırlama eğitimi ve Eğitim sonunda katılım belgesi verilecektir.

Mustafa YILDIZ

Gaziantep Genç Girişimciler Eğitim ve Kültür Derneği

Genel Sekreter

0.342 230 16 90

0.544 227 88 65

0.507 243 52 68

 

 

 
Etiketler : Herkese, , herkese, meslek,Not: Sitemizdeki haberler belediyelerin kendi haberleridir sitemizin hiçbir sorumluluğu yoktur.

Bu Haber Toplam 2249 Defa Okunmuştur

Yorum Ekle Arkadaşına Gönder Yazdır Yukarı
 
  Yazarlarımız

Osman ÖZSOY
Kılıçdaroğlu'na neden Kemal adı verildi?

Yavuz SUBAŞI
GERİ DÖNÜŞÜM;GERİ KAZANIM… Kullandığımız çeşitl

Senai DEMİRCİ
Patlamaya utanan bomba...

Abdurrahman Dilipak
SP’de ortalık toz duman. Tartışmaları

Nurullah Aydın
TÜRK MİlLETİ’NİN YİĞİTLERİ VE HAİNLERİ

   Diğer Yazarlar

ÇOK OKUNANLAR

 
   

 Kullanıcı
 Parola
  Yeni Üye Şifremi Unuttum
 

Sponsor Bağlantılar Sponsor Bağlantı Sponsor Bağlantı Sponsor Bağlantı Sponsor Bağlantı
İlkelerimiz | Yasal Uyarı

 :: Ana Sayfa :: Editöre Gönder :: Günün Haberleri :: İletişim

 

Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
© 2008-2019 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Merkezi: +90 0212 667 66 66  |  Faks: +90 0212 667 66 66  |  Destek: info@belediyebulteni.com
Sayfa Üretimi: 0.2371  | Teknik Destek: info@belediyebulteni.com
Online: 13 Bugün: 152 Toplam: 1,821,927
Haberler artık Outlook'ta