Arama :

 
 
Günün Haberleri Firma Rehberi Ana Sayfam Yap Sitene Ekle İletişim Künye

24 Haziran 2019 Pazartesi 15:28    

 

 
 
 
Davalar Kılıçdaroğlu'nun aleyhine ilerliyor.

 Reklam
Kayseri'den Kılıçdaroğlu'na mesaj
02 Kasım 2011 Çarşamba 22:45
Davalar Kılıçdaroğlu'nun aleyhine ilerliyor.
 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yaptığı her konuşmada Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'dan iki müfettiş göndermesini isteyedursun, dava ilerlerken resmi ve adli makamlarca verilen kararlar Büyükşehir Belediyesi lehine çıkmaya devam ediyor.
CHP'nin resmi internet sitesi ile bazı ulusal gazeteler için mahkemelerce verilen tekzip kararlarının yanısıra, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından Başkan Özhaseki aleyhine açılan 'hakaret davasının kovuşturmaya gerek olmadığı' şeklinde sonuçlanmasının ardından, Hacı Ali Hamurcu olayının en önemli ayrıntılarından birisi olan 'Sahte Senet' konusu da aydınlandı. Üçüncü bilirkişi raporu da senetteki imzanın Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki'ye ait olmadığını ve adına sahte olarak atıldığını tasdik etti. 
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun 'Bu olayla ilişkileri yok da senedi niye ödediler' şeklinde suçlamalarda bulunduğu senedin sahte olduğu bilirkişi raporuyla üçüncü kez ispatlanırken senedin şu anda Ergenekon Davası'ndan tutuklu bulunan grup tarafından hazırlandığı ve imzaların taklit olduğu kesinleşti.
Grafoloji ve Sahtecilik Uzmanları tarafından senedin aslı üzerinden yapılan inceleme sonucunda 27.09.2011 tarihinde hazırlanan ve davaya bakan Kayseri 1. Ağır Ceza Mahkemesi'ne sunulan bilirkişi raporunda; senetteki Mehmet Özhaseki imzasının Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki'nin elinden çıkmadığı net bir şekilde ifade ediliyor. Yine aynı şekilde senette kefil olarak görünen Mustafa Yalçın imzasının da sahte olduğu ve Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Yalçın'ın elinden çıkmadığı kaydediliyor. Buna karşılık senedin arka yüzünde atılı bulunan imzanın Yusuf Erikel eli mahsülü olduğu belirtiliyor.

KAŞELER DE SAHTE
Öte yandan aynı bilirkişi raporunda senedin 'ödeyecek' bölümünde bulunan 'Mehmet Özhaseki Büyükşehir Belediye Başkanı' ve 'kefil' bölümünde basılı bulunan 'Mustafa Yalçın Genel Sekreter' kaşelerinin de belediyede kullanılan kaşeler olmadığına dair sonuçlara yer veriliyor. 
Daha önce de senet üzerinde yapılan iki ayrı inceleme sonucunda oluşturulan bilirkişi raporlarında da imzaların Başkan Özhaseki'ye ait olmadığı tespit edilmişti.
Sonuç olarak diyoruz ki; Böylece CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun bir iddiası daha fos çıkmış oldu. Kayseri Büyükşehir Belediyesi olarak iftiralarını çürütmekten, yalanlarını yüzlerine vurmaktan yorulduk. Her iftirası çürütülen, her yalanı yüzüne vurulan insanlarda biraz utanma olur. Sürecin başından beri 20'ye yakın yalan söylediler tek tek hepsini ortaya çıkardık, çıkarmaya da devam ediyoruz. Bu kadar yalan dolandan sonra hala toplum önünde 'laf cambazlığı' yapanlara en güzel cevabı yüce Türk Adaleti verecektir.

EK: BİLİRKİŞİ RAPORLARI

bilirkisi_rapor 1 (1)

bilirkisi_rapor 1 (2)

bilirkisi_rapor 1 (3)

bilirkisi_rapor 1 (4)

bilirkisi_rapor 2 (1)

bilirkisi_rapor 2 (2)

bilirkisi_rapor 3
Etiketler : Kayseri'den, Kılıçdaroğlu'na, mesaj,Not: Sitemizdeki haberler belediyelerin kendi haberleridir sitemizin hiçbir sorumluluğu yoktur.

Bu Haber Toplam 3822 Defa Okunmuştur

Yorum Ekle Arkadaşına Gönder Yazdır Yukarı
 
  Yazarlarımız

Osman ÖZSOY
Kılıçdaroğlu'na neden Kemal adı verildi?

Yavuz SUBAŞI
GERİ DÖNÜŞÜM;GERİ KAZANIM… Kullandığımız çeşitl

Senai DEMİRCİ
Patlamaya utanan bomba...

Abdurrahman Dilipak
SP’de ortalık toz duman. Tartışmaları

Nurullah Aydın
TÜRK MİlLETİ’NİN YİĞİTLERİ VE HAİNLERİ

   Diğer Yazarlar

ÇOK OKUNANLAR

 
   

 Kullanıcı
 Parola
  Yeni Üye Şifremi Unuttum
 

Sponsor Bağlantılar Sponsor Bağlantı Sponsor Bağlantı Sponsor Bağlantı Sponsor Bağlantı
İlkelerimiz | Yasal Uyarı

 :: Ana Sayfa :: Editöre Gönder :: Günün Haberleri :: İletişim

 

Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
© 2008-2019 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Merkezi: +90 0212 667 66 66  |  Faks: +90 0212 667 66 66  |  Destek: info@belediyebulteni.com
Sayfa Üretimi: 0.2309  | Teknik Destek: info@belediyebulteni.com
Online: 11 Bugün: 593 Toplam: 1,845,737
Haberler artık Outlook'ta