Arama :

 
 
Günün Haberleri Firma Rehberi Ana Sayfam Yap Sitene Ekle İletişim Künye

26 Nisan 2018 Perşembe 09:36    

 

 
 
 
Altın Portakal Film Festivali geleneksel korteji 9 Ekim Pazar günü AKM önünden başlayacak

 Reklam
Kortej’de yıldızlar geçidi
07 Ekim 2011 Cuma 18:56
Altın Portakal Film Festivali geleneksel korteji 9 Ekim Pazar günü AKM önünden başlayacak
 

Altın Portakal’la yaşıt geleneksel kortejde bu yıl da  çok sayıda Yeşilçam sanatçısı yer alacak.

Antalya Büyükşehir Belediyesi-Antalya Kültür Sanat Vakfı işbirliğiyle organize edilen 48. Festival kortejinde Türk sinemasının ünlü yıldızları halkla kucaklaşacak. Portakal’ın bu yılki korteji Atatürk Kültür Merkezi önünden başlayıp, Sakıp Sabancı Bulvarı-Yüzüncü Yıl Bulvarı-Güllük Caddesi-Cumhuriyet Caddesi-Atatürk Caddesi güzergâhını izleyerek Büyükşehir Belediyesi önünde son bulacak. Sinemanın tanınmış yüzleri, Yeşilçam yıldızları, kortej boyunca konfetiler eşliğinde karanfiller dağıtarak halkla kucaklaşacak.
Yıldız yağmuru
Altın Portakal’la yaşıt geleneksel kortejde bu yıl yer alması beklenen Yeşilçam sanatçıları arasında Müjde Ar, Kadir İnanır, Rutkay Aziz, Fikret Hakan, Cüneyt Arkın, Müjdat Gezen, Yusuf Sezgin, Sümer Tilmaç, Engin Çağlar, Selda Alkor, Emel Sayın, İlyas Salman, Selma Güneri, Hülya Koçyiğit, Zeki Alaysa, Halil Ergün, Kuzey Vargın, Nuri Alço, Coşkun Göğen, Salih Güney, Yavuz Bingöl ve daha bir birçok isim yer alıyor. Korteje Behzat Ç., Uğur Polat, Buğra Gürsoy, Toygar Işıklı, İdil Fırat, Serdar Orçin, Demet Evgar, Cansu Dere, Tardu Flordun, Erdal Beşikçioğlu, Raşit Çeliker, Feride Çetin, Burcu Kara, vb. genç kuşak sanatçıların da renk katacağı düşünülüyor.
Canlı heykeller ve Anadolu Ateşi korteje renk katacak

Kortej geçişinde ve Büyükşehir Belediyesi önünde, Yeşilçam’ın ünlü yüzleri İzmir Sokak Sanatları Atölyesi sanatçıları tarafından “canlı heykel” görünümünde canlandırılacak. Peugeot’nun tahsis ettiği 10 adet Peugeot 508 ile renk kazanacak 48. Altın Portakal korteji, Anadolu Ateşi ritim ve dans grubunun Büyükşehir Belediyesi önündeki gösterileriyle son bulacak.

 

 

48. ULUSLARARASI ANTALYA
ALTIN PORTAKAL FİLM FESTİVALİ    
8-14 Ekim 2011
48th INTERNATIONAL ANTALYA GOLDEN ORANGE FILM FESTIVAL DAILY PROGRAMME
OCTOBER 8 – 14, 2011

FESTİVAL GÜNLÜK PROGRAMI
FESTIVAL DAILY PROGRAMME

8 EKİM 2011 / CUMARTESİ
SATURDAY, OCTOBER 8, 2011

12:00  AKM FİLM GÖSTERİMLERİ
   AKM FILM SCREENINGS
                      TEHLİKELİ İLİŞKİLER / DANGEROUS RELATIONSHIPS
                      AKM Aspendos Salonu
                     “Kevin Hakkında Konuşmalıyız / We Need Talk About Kevin”,
 Yön/Dir: Lynne Ramsay 110’                     


14:00  ATÖLYE ÇALIŞMASI: CORCİ İLE SİNEMA MAKYAJINDA
FX PROFESYONEL MAKYAJ GÖSTERİSİ
WORKSHOP : FX PROFESSIONAL CINEMA MAKE UP BY CORCI
Özdilekpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi / Özdilekpark Shopping & Life Center


15:00  AKM FİLM GÖSTERİMLERİ
   AKM FILM SCREENINGS
                      TEHLİKELİ İLİŞKİLER / DANGEROUS RELATIONSHIPS
                     AKM Aspendos Salonu 
  “Sevgili Kız Kardeşim / My Lovely Sister”,Yön/Dir:Marco Carmel 91’


18:00  AKM FİLM GÖSTERİMLERİ
   AKM FILM SCREENINGS
  ORTADOĞUDA KADIN / BEING WOMAN IN MIDDLE EAST
  AKM Aspendos Salonu
  “Peki Şimdi Nereye? / Where Do We Go Now?”,Yön/Dir:Nadine Labaki 110’


19:30 GEÇ GELEN ALTIN PORTAKAL ÖDÜLLERİ FİLM GÖSTERİMLERİ
BELATED GOLDEN ORANGE AWARDS FILM SCREENINGS
“BEBEK” Yön /Dir: İhsan Yüce 85’
ANSAN


20:30  AKM FİLM GÖSTERİMLERİ
   AKM FILM SCREENINGS
  DÜNYANIN HALLERİ /  STATE OF WORLD
  AKM Aspendos Salonu
  “Kara Kan / Black Blood”,Yön/Dir:Miaoyan Zhang 123’
  
20:30  AKM FİLM GÖSTERİMLERİ
   AKM FILM SCREENINGS
USTALARIN GÖZÜNDEN / THROUGH THE MASTERS’ LENS
  AKM Perge Salonu
  “Arirang / Arirang”,Yön/Dir:Kim Ki Duk 100’
  
20:30  AÇIKHAVA KONSERLERİ / OPEN-AIR CONCERTS
PİNHANİ    Konyaaltı Açıkhava

  
21:00  AÇILIŞ VE ONUR ÖDÜLLERİ TÖRENİ /
OPENING AND HONORARY AWARDS CEREMONY
Cam Piramit / Glass Pyramid

 

9 EKİM 2011 / PAZAR
SUNDAY, OCTOBER 9, 2011


12:00  AKM ULUSAL GALA GÖSTERİMİ
   AKM NATIONAL GALA FILM SCREENINGS
AKM Aspendos Salonu
Fedakar / Self Sacrificing  Yön/Dir: Hüseyin Eleman 94’
  
12:00  AKM FİLM GÖSTERİMLERİ
   AKM FILM SCREENINGS
AVRASYA SİNEMALARI AZERBAYCAN
EURASIAN CINEMA: AZERBAIJANI
AKM Perge Salonu
“Elveda Güney Şehri / Good Bye Southern City”,
Yön/Dir:Oleg Safaraliyev 90’

 

14:00  ATÖLYE ÇALIŞMASI: CORCİ İLE SİNEMA MAKYAJINDA
FX PROFESYONEL MAKYAJ GÖSTERİSİ
WORKSHOP : FX PROFESSIONAL CINEMA MAKE UP BY CORCI
Migros AVM / Migros Shopping Center

 

15:00  AKM ULUSAL GALA GÖSTERİMİ
   AKM NATIONAL GALA FILM SCREENINGS
  AKM Aspendos Salonu
Geriye Kalan / What Remains Yön/Dir: Çiğdem Vitrinel 97’


15:00  AKM FİLM GÖSTERİMLERİ
   AKM FILM SCREENINGS
  PELİKÜLÜN İZİNDE / IN SEARCH OF CELLULOID
AKM Perge Salonu
 “Hudutların Kanunu / The Law of the Border”, Yön/Dir: Lütfi Ö. Akad, 74’

 
16:00  AÇILIŞ KORTEJİ / OPENING CORTEGE
(AKM – 100. Yıl – Güllük – Cumhuriyet Caddesi – Atatürk Caddesi - Büyükşehir Belediyesi Önü)
(AKM – 100. Yıl – Güllük – Cumhuriyet Caddesi – Atatürk Caddesi –Antalya Metropolitan Municipality Hall)

18.00  AKM ULUSAL GALA GÖSTERİMİ
   AKM NATIONAL GALA FILM SCREENINGS
  AKM Aspendos Salonu
  Hangi Film/ Which Movie Yön/Dir : Egemen Sancak 88’


19:30 GEÇ GELEN ALTIN PORTAKAL ÖDÜLLERİ FİLM GÖSTERİMLERİ
BELATED GOLDEN ORANGE AWARDS FILM SCREENINGS
“DEMİR YOL” Yön /Dir: Yavuz Özkan 85’
ANSAN

20:00  Karanlıkların İnadına
Eskişehir Tepebaşı Anneler Tiyatro Topluluğu
Eskişehir Tepebaşı Municipality Theatre Group
Antalya Yenimahalle Semtevi

20:30  AKM FİLM GÖSTERİMLERİ
   AKM FILM SCREENINGS
USTALARIN GÖZÜNDEN / THROUGH THE MASTERS’ LENS 
  AKM Aspendos Salonu
  “Tehlikeli İlişki/ A Dangerous Method”,Yön/Dir:David Cronenberg 92’


20:30  AKM FİLM GÖSTERİMLERİ
   AKM FILM SCREENINGS
PELİKÜLÜN İZİNDE / IN SEARCH OF CELLULOID
AKM Perge Salonu
“Kalabaka”, Yön /Dir: Fred Von Bohlen-Hegewald, 82’
Kingalita & The Very Good Band Canlı müzik performansı eşliğinde film gösterimi / Film screening with live music performance


20:30  Gayri Resmi Hurrem Sultan / Unofficial Hurrem Sultan
Yazan/ Writer: Ozen Yula - Yoneten/Director: Fikret Hakan
Büyükşehir Belediyesi Kültür Salonu/ Antalya Metropolitan Municipality Culture Hall 


20:30  AÇIKHAVA KONSERLERİ / OPEN-AIR CONCERTS
BULUTSUZLUK ÖZLEMİ  Konyaaltı Açıkhava
GÖKÇE    Manavgat
ERDAL GÜNEY   Gazipaşa


21:00  HALKIN PORTAKALI FİLM GÖSTERİMLERİ 
COMMUNITY ORANGE
Atatürk Kültür Parkı Amfi Tiyatro / Atatürk Culture Park Amphiteatre 


10 EKİM 2011 / PAZARTESİ 
MONDAY, OCTOBER 10, 2011


09:30  ATATÜRK ANITINA ÇELENK SUNMA
WREATH-LAYING CEREMONY AT ATATURK’S MONUMENT


10:30  AVNİ TOLUNAY, BEHLÜL DAL, HAYATİ HAMZAOĞLU’NUN MEZARLARININ ZİYARETİ / GRAVE VISITS OF AVNI TOLUNAY, BEHLUL DAL AND HAYATI HAMZAOGLU


11:30  SERGİ AÇILIŞI: “KADINA DAİR RESİM SERGİSİ”
OPENING CEREMONY : “ABOUT THE WOMAN” ART EXHIBITION
“ANSAN Sanat Galerisi / ANSAN Art Gallery

12.00  AKM ULUSAL GALA GÖSTERİMİ
   AKM NATIONAL GALA FILM SCREENINGS
  AKM Aspendos Salonu
Güzel Günler Göreceğiz / We Will See Good Days
Yön/Dir: Hasan Tolga Pulat 112’


12:30  SERGİ AÇILIŞI: “100 ÜLKE, 100 KADIN, 100 ÖYKÜ”
OPENING CEREMONY : “100 COUNTRIES 100 WOMEN 100 STORIES” PHOTOGRAPHY EXHIBITION
“Muratpaşa Belediyesi Sergi Alanı / The Municipality of Muratpaşa, Exhibiton Gallery

 


12:00   MASTERCLASS: Sinema Edebiyata Bakıyor -Osman Şahin
  MASTERCLASS: Literature in Cinema – Osman Şahin
Akdeniz Üniversitesi Olbia (B) Kültür Merkezi
Akdeniz University Olbia (B) Cultur Center


13.00   Uçan Süpürge İşbiriğiyle
In Collaboration With Flying Broom Women Association
  Çocuk Gelinler Film Gösterimleri
  Child Brides Film Screenings
  Antalya Büyükşehir Belediyesi Çamlıbel Aile Eğitim Merkezi
Antalya Municipility Çamlıbel Family Social Center

Nefes Al Alma, Nefes Al  Yön: Dennis Todorovic, 14’ 12”
Breathe Alma Breathe
Beni Geri Çağır Hayat    Yön: Damla KÖLE, 9’18’’
I Wish    
Salıncak                         Yön: Bilal Çakay, 6’
Swing


13:00  PANAHİ VE MİRTAHMASB’A YAZILAN “ÖZGÜRLÜK MEKTUPLARI”NIN POSTAYA VERİLMESİ
 SENDING THE “FREEDOM LETTERS” TO PANAHİ VE MİRTAHMASB
  Güllük Postanesi / Güllük Post Office

13:30  SERGİ AÇILIŞI : “40’INDA 40 KADIN”
OPENING CEREMONY : “40 WOMEN AT 40” PHOTOGRAPHY EXHIBITION
Özdilekpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi / Özdilekpark Shopping & Life Center


14:00  ATÖLYE ÇALIŞMASI: CORCİ İLE SİNEMA MAKYAJINDA
FX PROFESYONEL MAKYAJ GÖSTERİSİ
WORKSHOP : FX PROFESSIONAL CINEMA MAKE UP BY CORCI
AKM Fuaye/ AKM Foyer

14:00  PANEL: BELGESEL SİNEMA VE KADIN
  PANEL: DOCUMENTARY, CINEMA AND WOMEN
Akdeniz Üniversitesi Olbia (A) Kültür Merkezi
Akdeniz University Olbia (A) Cultur Center 


14:30  SERGİ AÇILIŞI: “GAZETE SAYFALARINDA TÜRK SİNEMASI VE ALTIN PORTAKAL” SERGİSİ 
OPENING CEREMONY : ““TURKISH CINEMA AND GOLDEN ORANGE IN NEWSPAPERS” EXHIBITION
Akdeniz Üniversitesi Olbia Sanat Galerisi/ Akdeniz University Olbia Art Gallery

15:00  SİNEMAYA GÖZ KULAK OLUYORUZ
BEING THE EYES AND THE EARS OF CINEMA
 Büyükşehir Belediyesi Kültür Salonu/ Antalya Metropolitan Municipality Culture Hall
  Uluslararası Engelsiz Film Festivali işbirliğiyle Kısa Film Seçkisi
Short Film Selection Short Film Selection In Collaboration With International Unhindered Film Festival


“1 Çizgi 1 Nota - “Tiny Fingers”
 Yön /Dir: Irmak Sueri, 5’ /
 “İlk Bakış – First Look”
 Yön/ Dir: Hevidar Bakır, M. Tayfur Aydın, 5’ 58”
“Kelebek - Papillon”
Yön /Dir: Cansel Elçin, 7’
“Sen Olmak – Being You”
Yön/Dir: M. Tayfur Aydın, 8’ 58”
“Engellenmiştir - Disabled”
Yön/Dir: Orçun Baş, 9’ 40”

15.00   AKM ULUSAL GALA GÖSTERİMİ
   AKM NATIONAL GALA FILM SCREENINGS
  AKM Aspendos Salonu
Hicaz /Hicaz Yön/Dir: Erdal Rahmi Hanay 110’

15:30  SERGİ AÇILIŞI: “34 KADIN 34 FOTOĞRAF” SERGİSİ
OPENING CEREMONY : “34 WOMEN 34 PHOTOGRAPHS” EXHIBITION
Migros Alışveriş Merkezi/ Migros Shopping Center


16:30  SERGİ AÇILIŞI:
“ANTALYA GÖNÜLLÜLERİ DERNEĞİ KADIN RESSAMLAR RESİM SERGİSİ”
 “ANTALYA GÖNÜLLÜLERİ FOUNDATION WOMEN PAINTERS EXHIBITION”
AKM Fuaye/ AKM Foyer

16:30   “GEÇ GELEN ALTIN PORTAKAL ÖDÜLLERİ” SERGİSİ”
OPENING CEREMONY: “BELATED GOLDEN ORANGE AWARDS” EXHIBITION
AKM Fuaye/ AKM Foyer


18.00   AKM ULUSAL GALA GÖSTERİMİ
   AKM NATIONAL GALA FILM SCREENINGS
  AKM Aspendos Salonu
Behzat Ç Seni Kalbime Gömdüm /
Behzat Ç. I Buried You In My Heart   Yön/Dir: Serdar Akar 108’

19:30 GEÇ GELEN ALTIN PORTAKAL ÖDÜLLERİ FİLM GÖSTERİMLERİ
BELATED GOLDEN ORANGE AWARDS FILM SCREENINGS
“KANAL” Yön /Dir: Erden Kıral 80’
ANSAN


20:00  Karanlıkların İnadına
Eskişehir Tepebaşı Anneler Tiyatro Topluluğu
Eskişehir Tepebaşı Municipality Theatre Group
Döşemealtı

20:30  PELİKÜLÜN İZİNDE / IN SEARCH OF CELLULOID
AKM Perge Salonu
“Kalabaka”, Yön /Dir: Fred Von Bohlen-Hegewald, 82’
Kingalita & The Very Good Band Canlı müzik performansı eşliğinde film gösterimi / Film screening with live music performance

20:30  AÇIKHAVA KONSERLERİ / OPEN-AIR CONCERTS
BÜLENT ORTAÇGİL Konyaaltı Açıkhava

20:30 AKM FİLM GÖSTERİMLERİ
FILM SCREENINGS
TEHLİKELİ İLİŞKİLER / DANGEROUS RELATIONSHIPS
AKM Aspendos Salonu
“Ruh Eşim / Cafe De Flore”,Yön/Dir:Jean-Marc Vallée / 120’


11 EKİM 2011 / SALI
TUESDAY, OCTOBER 11, 2011

12:00  ATÖLYE ÇALIŞMASI: CORCİ İLE SİNEMA MAKYAJINDA
FX PROFESYONEL MAKYAJ GÖSTERİSİ
WORKSHOP : FX PROFESSIONAL CINEMA MAKE UP BY CORCI
AKM Fuaye/ AKM Foyer

12.00   AKM ULUSAL GALA GÖSTERİMİ
   AKM NATIONAL GALA FILM SCREENINGS
  AKM Aspendos Salonu
Lüks Otel / Luxury Hotel Yön/Dir: Kenan Korkmaz 82’

13.00   Uçan Süpürge İşbiriğiyle
In Collaboration With Flying Broom Women Association
  Çocuk Gelinler Film Gösterimleri
  Child Brides Film Screenings
  Antalya Büyükşehir Belediyesi Santral Aile Eğitim Merkezi
Antalya Municipility Santral Family Social Center

Nefes Al Alma, Nefes Al  Yön: Dennis Todorovic, 14’ 12’’
Breathe Alma Breathe
Beni Geri Çağır Hayat    Yön: Damla KÖLE, 9’18’’
I Wish    
Salıncak                         Yön: Bilal Çakay, 6’
Swing


14:00  PANEL: “80'lerden Günümüze Sinemada Kadın Temsilleri”
 PANEL: “Women Images in Cinema From 80’s Till Today”
Akdeniz Üniversitesi Olbia (A) Kültür Merkezi
Akdeniz University Olbia (A) Cultur Center

14.00             PANEL: Kadın ve Girişimcilik
  PANEL: Women and Entrepreneurship
 Dedeman Otel
AGİDER ve İstanbul Aydın Üniversitesi İşbirliğiyle
In Collaboration with AGIDER and Istanbul Aydın University
1. Oturum / 1st Session
“Girişimcilik Ekseninde Kadının Özgürlük Alanına Bakıs”
“A View of Women Freedom in Entrepreneurship Area”
2. Oturum / 2nd Session
 “Erkek Egemen Toplumda Kadının Sosyal Statüsünün Biçimleniş Öyküsü”
 “The Story of Women Social Status in Male-Dominant Society” 

14:00  ISPARTA KORTEJ / ISPARTA  CORTEGE


15:00 SİNEMAYA GÖZ KULAK OLUYORUZ
BEING THE EYES AND THE EARS OF THE CINEMA
(Special Screenings For Visually And Hearing Impaired)
 Büyükşehir Belediyesi Kültür Salonu/ Antalya Metropolitan Municipality Culture Hall

“Kaç Para Kaç / A Run For Money”,  Yön/ Dir: Reha Erdem, 100’
Sesli Betimleme Melike Demirağ  / Audio Description: Melike Demirağ
• Görme engelliler için sesli betimlemeli, işitme engelliler için detaylı betimlemeli Türkçe altyazılı
• Audio descripted in Turkish for visually impaired, Turkish subtitles for hearing impaired


15.00   AKM ULUSAL GALA GÖSTERİMİ
   AKM NATIONAL GALA FILM SCREENINGS
  AKM Aspendos Salonu
Ön Görüye Ağıt / Lament For Foresight Yön/Dir: Savaş Baykal 80’


16:30  BURDUR KORTEJ / BURDUR  CORTEGE
18.00 AKM FİLM GÖSTERİMLERİ
FILM SCREENINGS
TEHLİKELİ İLİŞKİLER / DANGEROUS RELATIONSHIPS
AKM Aspendos Salonu
“Ruh Eşim / Cafe De Flore”,Yön/Dir:Jean-Marc Vallée / 120’

19:30 GEÇ GELEN ALTIN PORTAKAL ÖDÜLLERİ FİLM GÖSTERİMLERİ
BELATED GOLDEN ORANGE AWARDS FILM SCREENINGS
“YOLCULAR” Yön /Dir: Yavuz Pağda 80’
ANSAN
20:30  AKM FİLM GÖSTERİMLERİ
   AKM FILM SCREENINGS
  “TEHLİKELİ İLİŞKİLER / DANGEROUS RELATIONSHIPS
  AKM Aspendos Salonu
   “Aşkın İkinci Perdesi / Late Bloomers”,Yön/Dir:Julie Gavras 95’  
  
20:30  AKM FİLM GÖSTERİMLERİ
   AKM FILM SCREENINGS
NTV DÜNYA BELGESELLERİ/ NTV PRESENTS WORLD DOCUMENTARİES
  AKM Perge Salonu
   “İnadına Film Çekmek/Film Against All Odds”,Yön/Dir:Reis Çelik 90’ 

20:30  AÇIKHAVA KONSERLERİ / OPEN-AIR CONCERTS
MOĞOLLAR   Konyaaltı Açıkhava
 
  
12 EKİM 2011 / ÇARŞAMBA
WEDNESDAY, OCTOBER 12, 2011

12:00  BELGESEL: “Geç Gelen Altın Portakal Ödülleri”
DOCUMENTARY : “Belated Golden Orange Awards”
AKM Perge Salonu

12:00   MASTERCLASS : Reis Çelik “ İnadına Film Çekmek”
MASTERCLASS : Reis Çelik  “Film Against All Odds”
Akdeniz Üniversitesi Olbia (A) Kültür Merkezi
Akdeniz University Olbia (A) Cultur Center

12.00   AKM ULUSAL GALA GÖSTERİMİ
   AKM NATIONAL GALA FILM SCREENINGS
  AKM Aspendos Salonu
Can / Can Yön/Dir: Raşit Çelikezer 105’

13.00   Uçan Süpürge İşbirliğiyle
In Collaboration With Flying Broom Women Association
  Çocuk Gelinler Film Gösterimleri
  Child Brides Film Screenings
  Habibler Toplum  Merkezi
Habibler  Social Center

Nefes Al Alma, Nefes Al  Yön: Dennis Todorovic, 14’ 12”
Breathe Alma Breathe
Beni Geri Çağır Hayat    Yön: Damla KÖLE, 9’18’’
I Wish    
Salıncak                         Yön: Bilal Çakay, 6’
Swing

 

13.00   Uçan Süpürge İşbiriğiyle
In Collaboration With Flying Broom Women Association
  Çocuk Gelinler Film Gösterimleri
  Child Brides Film Screenings
  Sütçüler Toplum  Merkezi
Sütçüler  Social Center

Nefes Al Alma, Nefes Al  Yön: Dennis Todorovic, 14’ 12”
Breathe Alma Breathe
Beni Geri Çağır Hayat    Yön: Damla KÖLE, 9’18’’
I Wish    
Salıncak                         Yön: Bilal Çakay, 6’
Swing


13:00   SÖYLEŞİ: Sümer Ezgü  - “Son Balo Vals ve Zeybek”
INTERVIEW: Sümer Ezgü  - “Last Ball Waltz and Zeybek”
Akdeniz Üniversitesi Olbia (B) Kültür Merkezi
Akdeniz University Olbia (B) Cultur Center

13:30  SÖYLEŞİ: “Geç Gelen Altın Portakal Ödülleri”
INTERVIEW: “Belated Golden Orange Awards”
AKM Perge Salonu / AKM PERGE HALL

14:00  Tuluhan TEKELİOĞLU Söyleşi:“Kadın Değişirse Her Şey Değişir”
Tuluhan TEKELİOĞLU Belgesel Gösterimi: “40’ında 40 Kadın”
Tuluhan TEKELİOĞLU Interview  “Everything Changes When Woman Change”
Tuluhan TEKELİOĞLU Documentary Screening “40 Woman at 40”
 Akdeniz Üniversitesi Olbia (A) Kültür Merkezi
Akdeniz University Olbia (A) Cultur Center

14:00  ATÖLYE ÇALIŞMASI: CORCİ İLE SİNEMA MAKYAJINDA
FX PROFESYONEL MAKYAJ GÖSTERİSİ
WORKSHOP : FX PROFESSIONAL CINEMA MAKE UP BY CORCI
Kapalı Yol

 


15.00   AKM ULUSAL GALA GÖSTERİMİ
   AKM NATIONAL GALA FILM SCREENINGS
  AKM Aspendos Salonu
Canavarlar Sofrası / The Monsters’ Dinner Yön/Dir: Ramin Matin 85’


16:30  ATÖLYE ÇALIŞMASI: “Sinema ve Tiyatroda Yönetmen ve Oyuncunun Yaratıcı Doğaçlamaları”
Lazar Ristovksi (Oyuncu, Yönetmen, Yapımcı)
Yrd. Doç.Dr. Sali Saliji (9 Eylül Üniversitesi)
Akdeniz Üniversitesi Olbia (A)  Kültür Merkezi
Akdeniz University Olbia (A) Culture Center

19:30 GEÇ GELEN ALTIN PORTAKAL ÖDÜLLERİ FİLM GÖSTERİMLERİ
BELATED GOLDEN ORANGE AWARDS FILM SCREENINGS
“KARA KAFA” Yön /Dir: Korhan Yurtsever 77’
ANSAN

20:30  AKM FİLM GÖSTERİMLERİ
   AKM FILM SCREENINGS
  VÜCUT / BODY
  AKM Aspendos Salonu
  “Siyah Venüs / Black Venus”,Yön/Dir:Abdellatif Kechiche 159’


20:30  AÇIKHAVA KONSERLERİ / OPEN-AIR CONCERTS
EZGİNİN GÜNLÜĞÜ  Konyaaltı Açıkhava
İLHAN ŞEŞEN  Isparta
MOĞOLLAR   Burdur

 

21:00  GEÇ GELEN ALTIN PORTAKAL ÖDÜLLERİ TÖRENİ
  BELATED GOLDEN ORANGE AWARDS CEREMONY
Cam Piramit / Glass Pyramid

 

13 EKİM 2011 / PERŞEMBE
THURSDAY, OCTOBER 13, 2011


09:00 1. ANTALYA KADIN ZİRVESİ
1. ANTALYA WOMEN SUMMIT
 Dedeman Hotel,
 “Kadına yönelik şiddet neden artıyor? Neler yapmalıyız?”
 “Why is the violence against women  increasing? What should we do?”

 09:00 - 12:15  Birinci Oturum / First Session
 14:00 -16:30  İkinci Oturum / Second Session
 17:00 -18:00  Sonuç Bildirgesinin açıklanması / Final Declaration
 18:00 - 20:00  Kokteyl / Coctail


12:00   MASTERCLASS: “Kameranın Arkasındaki Kadın Bilge Olgaç”- Osman Şahin-Feza Sınar
MASTERCLASS: “Bilge Olgaç, Woman Behind The Camera ” - Osman Şahin-Feza Sınar
Akdeniz Üniversitesi Olbia (B) Kültür Merkezi
Akdeniz University Olbia (B) Cultur Center


12.00  AKM ULUSAL GALA GÖSTERİMİ
   AKM NATIONAL GALA FILM SCREENINGS
  AKM Aspendos Salonu
Nar / Pomegranate Yön/Dir: Ümit Ünal 84’


14:00  PANEL: “Beden Politikalarının Sinemadaki Yansımaları”
 PANEL: “Reflections of Body Politics on Cinema”
Akdeniz Üniversitesi Olbia (A) Kültür Merkezi
Akdeniz University Olbia (A) Cultur Center


15:00  SİNEMAYA GÖZ KULAK OLUYORUZ
BEING THE EYES AND THE EARS OF CINEMA
(Special screenings for visually impaired)
 Büyükşehir Belediyesi Kültür Salonu/ Antalya Metropolitan Municipality Culture Hall

“Cenneti Beklerken / Waiting for Heaven”, Yön/Dir: Derviş Zaim,107’
Sesli Betimleme Ceyda Düvenci / Audio Description: Ceyda Düvenci
• Görme engelliler için sesli betimlemeli
• Audio descripted in Turkish for visually impaired

 

15.00  AKM ULUSAL GALA GÖSTERİMİ
   AKM NATIONAL GALA FILM SCREENINGS
  AKM Aspendos Salonu
Yürüyüş - Meş / Walking Yön/Dir: Shiar Abdi 90’


18.00  AKM ULUSAL GALA GÖSTERİMİ
   AKM NATIONAL GALA FILM SCREENINGS
  AKM Aspendos Salonu
  Zenne / Zenne Dancer Yön/Dir: M.Caner Alper –Mehmet Binay 101’

 

19:30 GEÇ GELEN ALTIN PORTAKAL ÖDÜLLERİ FİLM GÖSTERİMLERİ
BELATED GOLDEN ORANGE AWARDS FILM SCREENINGS
“ADAK Yön /Dir: Atıf Yılmaz 74’
ANSAN


20:30  AKM FİLM GÖSTERİMLERİ
   AKM FILM SCREENINGS
ULUSLARARASI ÖZEL GÖSTERİM
  AKM Aspendos Salonu
  “Jane Eyre / Jane Eyre”,Yön/Dir:Cary Joji Fukunaga 120’

 

20.30     GEÇ GELEN ALTIN PORTAKAL GALA GÖSTERİMİ
BELATED GOLDEN ORANGE AWARDS GALA SCREENINGS
             Kara Kafa / İng Adı Yön/Dir: Korhan Yurtsever 77’
AKM Perge Salonu

20:30 KTB – Kadınlar Tiyatroyla Buluşuyor / Women Meet Theatre
Yazan/ Writer: Hilal Doğan - Yoneten/Director: Müfit Kayacan – Kutsal Kaynak
Büyükşehir Belediyesi Kültür Salonu/ Antalya Metropolitan Municipality Culture Hall


20:30  AÇIKHAVA KONSERLERİ / OPEN-AIR CONCERTS
İLHAN ŞEŞEN  Kemer
ZÜLEYHA   Atatürk Kültür Parkı, Amfitiyatro

21:00 HALKIN PORTAKALI GALA GECESİ
  COMMUNITY ORANGE GALA NIGHT
 Atatürk Kültür Parkı, Amfitiyatro / Atatürk Culture Park, Amphitheater

 

14 EKİM 2011 / CUMA
FRIDAY, OCTOBER 14, 2011

12:00  AKM FİLM GÖSTERİMLERİ
 AKM FILM SCREENINGS
 USTALARIN GÖZÜNDEN /THROUGH THE MASTERS’ LENS
  AKM Aspendos Salonu
  “Bisikletli Çocuk / The Kid With A Bike”,
Yön/Dir:Jean-Pierre&Luc Dardenne 87’

13:00  SHORTS TV INTERNATIONAL FİKRİNİ ANLAT! ÖDÜL TÖRENİ
  SHORTS TV INTERNATIONAL PITCH! AWARDS CEREMONY
AKM Perge Salonu / AKM Perge Hall

13.00   Uçan Süpürge İşbiriğiyle
In Collaboration With Flying Broom Women Association
  Çocuk Gelinler Film Gösterimleri
  Child Brides Film Screenings
  KonyaaltıToplum  Merkezi
Konyaaltı  Social Center

Nefes Al Alma, Nefes Al  Yön: Dennis Todorovic, 14’ 12”
Breathe Alma Breathe
Beni Geri Çağır Hayat    Yön: Damla KÖLE, 9’18’’
I Wish    
Salıncak                      Yön: Bilal Çakay, 6’
Swing


13.00   Uçan Süpürge İşbiriğiyle
In Collaboration With Flying Broom Women Association
  Çocuk Gelinler Film Gösterimleri
  Child Brides Film Screenings
  Şafak Toplum  Merkezi
Şafak  Social Center

Nefes Al Alma, Nefes Al  Yön: Dennis Todorovic, 14’ 12”
Breathe Alma Breathe
Beni Geri Çağır Hayat    Yön: Damla KÖLE, 9’18’’
I Wish    
Salıncak                      Yön: Bilal Çakay, 6’
Swing


14:00  PANEL: “Sinemada Kadın Emeği”
PANEL: “Women Labor  in Cinema”
Akdeniz Üniversitesi Olbia (A) Kültür Merkezi
Akdeniz University Olbia (A) Cultur Center


14:00  ATÖLYE ÇALIŞMASI: CORCİ İLE SİNEMA MAKYAJINDA
FX PROFESYONEL MAKYAJ GÖSTERİSİ
WORKSHOP : FX PROFESSIONAL CINEMA MAKE UP BY CORCI
Akdeniz Üniversitesi Yakut Çarşı

15:00  SİNEMAYA GÖZ KULAK OLUYORUZ
BEING THE EYES AND THE EARS OF CINEMA
(Special screenings for visually impaired)
 Büyükşehir Belediyesi Kültür Salonu/ Antalya Metropolitan Municipality Culture Hall
  
“Çıngıraklı Top / The Ringing Ball”,  Yön/Dir: Egemen Ertürk, 101’
Sesli Betimleme: Togay Şenalp
Audio Description: Togay Şenalp
• Görme engelliler için sesli betimlemeli
• Audio descripted in Turkish for visually impaired


19:30 GEÇ GELEN ALTIN PORTAKAL ÖDÜLLERİ FİLM GÖSTERİMLERİ
BELATED GOLDEN ORANGE AWARDS FILM SCREENINGS
“SENİNLE SON DEFA” Yön /Dir: Feyzi Tuna 90’
ANSAN


20:30  AÇIKHAVA KONSERLERİ / OPEN-AIR CONCERTS
İLHAN ŞEŞEN  Konyaaltı Açıkhava

21:00  KAPANIŞ ve ÖDÜL TÖRENİ
CLOSING and AWARDS CEREMONY
Cam Piramit  / Glass Pyramid




Etiketler : Kortej’de, yıldızlar, geçidi,



Not: Sitemizdeki haberler belediyelerin kendi haberleridir sitemizin hiçbir sorumluluğu yoktur.

Bu Haber Toplam 1544 Defa Okunmuştur

Yorum Ekle Arkadaşına Gönder Yazdır Yukarı
 
  Yazarlarımız

Osman ÖZSOY
Kılıçdaroğlu'na neden Kemal adı verildi?

Yavuz SUBAŞI
GERİ DÖNÜŞÜM;GERİ KAZANIM… Kullandığımız çeşitl

Senai DEMİRCİ
Patlamaya utanan bomba...

Abdurrahman Dilipak
SP’de ortalık toz duman. Tartışmaları

Nurullah Aydın
TÜRK MİlLETİ’NİN YİĞİTLERİ VE HAİNLERİ

   Diğer Yazarlar

ÇOK OKUNANLAR

 
   

 Kullanıcı
 Parola
  Yeni Üye Şifremi Unuttum
 

Sponsor Bağlantılar Sponsor Bağlantı Sponsor Bağlantı Sponsor Bağlantı Sponsor Bağlantı
İlkelerimiz | Yasal Uyarı

 :: Ana Sayfa :: Editöre Gönder :: Günün Haberleri :: İletişim

 

Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
© 2008-2018 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Haber Merkezi: +90 0212 667 66 66  |  Faks: +90 0212 667 66 66  |  Destek: info@belediyebulteni.com
Sayfa Üretimi: 0.2334  | Teknik Destek: info@belediyebulteni.com
Online: 22 Bugün: 419 Toplam: 1,600,116
Haberler artık Outlook'ta